(0216) 385 86 00
0532 578 21 32

Hakkımızda

 

www.caddebostancicekcilik.com online satış web sitesi İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy ilçesi Caddebostan Mh. 1987 yılında kurulan Caddebostan Çiçekçilik firmasına aittir.

Online Çiçek Siparişi ile birlikte Perakende Mağaza olarak Caddebostan semtinde hizmet vermekteyiz.

Online sitemizde gördüğünüz çiçekleri siparişlerinizde birebir hazırlayarak, verilen tarih ve zaman aralığında

sorunsuz bir şekilde teslim etmeyi ilke edinmiş aracısız bir çiçekçi dir.

Aracı hiç bir kurum ile çalışmadan çiçek siparişleriniz en taze şekilde hazırlanarak çiçek servisi araçlarımız ile İstanbul'un çoğu ilçesine ücretsiz hızlı servis yapılmaktadır.

Caddebostan Çiçekçilik olarak müşterilerimiz velinimetimizdir. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir. Kalitede, hizmette en iyi olmak ve çiçek sektöründe sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.

En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü kurumumuza çekmek ve insanımızın yeteneklerinden gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak

gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, caddebostancicekcilik.com kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Açıldığımızdan buyana on binlerce çiçek siparişini sorunsuz bir şekilde yerine getirdik.

Bir yıl içerisinde bulunan bir çok özel günlerde müşterilerimize en güzel hizmeti, web sitemizde bulunan çiçekleri aynı şekilde hazırlayarak

sevdiklerinize en taze biçimde ulaştırmak firmamızın bugünlere gelmesinde en büyük etkenlerdendir.

Müşteri memnuniyeti bir müessese için en önemli unsurdur. Gelin 21. yüzyıl çiçekçilik anlayışını, farkını ve kalitesini beraber yaşayalım.

İyi Alışverişler Dileriz.

#Caddebostan Çiçek Gönderimi,#Caddebostan Çiçek Servisi,#Suadiye Çiçek Servisi,#Suadiye Çiçek Gönderimi,#Fenerbahçe Çiçek Servisi,#Fenerbahçe Çiçek Gönderimi,Feneryolu Çiçek Servisi,#Feneryolu Çiçek Gönderimi,#Kızıltoprak Çiçek Servisi,#Kızıltoprak Çiçek Gönderimi,#Selamiçeşme Çiçek Siparişi,#Selamiçeşme Çiçek Gönderimi,#Göztepe Çiçek Servisi,#Göztepe Çiçek Gönderimi,#Karacaahmet Mezarlığı Çiçekçi,#Caddebostan Çiçekçi,#Suadiye Çiçekçi,#Karacaahmet Mezarlığı Çiçek Servisi,#Karacaahmet Mezarlığı Çiçek Gönderimi,#Karacaahmet Şakirin Cami Çiçek Servisi,#Karacaahmet mezarlığı Çiçek Gönderimi,#Zincirlikuyu Mezarlığı Çiçek Servisi,#Zincirlikuyu Mezarlığı Çiçek Gönderimi,#Bostancı Çiçek Servisi,#Bostancı Çiçek Gönderimi,#Fenerbahçe Çiçekçi,#Selamiçeşme Çiçekçi,#Göztepe Çiçekçi,#Caddebostan Çiçekçi,#Kartal istmarina avm çiçekçi,#Kartal istmarina avm çiçek servisi,#Maltepe piazza avm çiçekçi,#Maltepe piazza avm çiçek servisi

  • Semtlere Çiçek